Music - Music Performance Solo (87 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.20 | 44.40 | 43.60 | 42.80 | 42.00 |
50 (2 total)
- Hanton, Elizabeth (Ballarat And Clarendon College)
- Watson, Deborah (Methodist Ladies College Kew)
49 (2 total)
- Crooks, Samuel (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Preston, Ella (Mckinnon SC)
48 (2 total)
- Broadfoot, Marianne (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Strauss, Martin (Geelong GS Corio)
47 (3 total)
- Downie, Laura (Methodist Ladies College Kew)
- Wood, Michelle (Ivanhoe Girls GS)
- Xu, Zhixing (Balwyn HS North Balwyn)
46 (4 total)
- Ho, Julian (Ivanhoe GS)
- Jardine, Emma (Ivanhoe Girls GS)
- Lin, Ke (Camberwell GS Canterbury)
- Ughetti, Eugene (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
45 (6 total)
- Baker, Travis (Trinity GS Kew)
- Chan, Yokecheng (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Henry, Robin (University HS Parkville)
- Ho, Lincoln (Haileybury College Keysborough)
- Uljans, Jacob (Ivanhoe GS)
- Woo, Jennifer (Presbyterian Ladies College Burwood)
44 (8 total)
- Britt, Hugo (Melbourne GS South Yarra)
- Forsyth, Alice (Methodist Ladies College Kew)
- Green, Mariana (Ruyton Girls School Kew)
- Hookey, Hannah (Geelong GS Corio)
- Ng, Julienne (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Plueckhahn, Rebekah (Strathmore SC)
- Stewart, Sean (St Kevins College Toorak)
- Wong, Henry (Melbourne GS South Yarra)
43 (10 total)
- Carter, Taran (Eltham HS)
- Hempel, Nic (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Hume, Julia (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Lee, Ronald (Blackburn HS)
- Moulton, Jasen (Blackburn HS)
- Proietto, Anna (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Seymour, Andrew (Mckinnon SC)
- Slater, Sarah (Ballarat HS)
- Tsuda, Muneaki (Brighton GS)
- Wan, Nina (St Michaels GS St Kilda)
42 (13 total)
- Broomhead, Christopher (Blackburn HS)
- Chu, Gary (Melbourne HS South Yarra)
- Dart, Julian (St Michaels GS St Kilda)
- Forecast, Roslyn (Blackburn HS)
- Hwang, Zeeon (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Long, Andrew (Mckinnon SC)
- Ogrodnik, Danusha (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Sebastian, Jason (St Michaels GS St Kilda)
- Sheridan, Berenice (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Vivian, Lyndsey (St Pauls School Baxter)
- Walker, Max (De La Salle College Malvern)
- Wong, Cherlyn (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Woodhouse, Catherine (Loyola College Watsonia)
41 (17 total)
- Campbell, Mark (Melbourne HS South Yarra)
- Cheng, Tzuteng (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chiang, Victoria (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Chidzey, Malini (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Debacker, Walter (Parade College Bundoora)
- Delarambelya, Kristy (Mentone Girls' SC)
- Furneaux, Samantha (Mckinnon SC)
- Hallamore, Sandra (Lauriston Armadale)
- Harper, Andrew (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Kloiber, Tina (Castlemaine SC)
- Ko, Danielle (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lim, Eugenia (Lauriston Armadale)
- Pezzimenti, Nathan (Xavier College Kew)
- Resciniti, Stephanie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Seto, Kenneth (Girton GS Ltd Bendigo)
- Shepherdson, David (University HS Parkville)
- Shrimpton, Patrice (Belmont HS)
40 (20 total)
- Batten, Susan (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Bendall, Alicia (Genazzano FCJ College Kew)
- Billing, Megan (Leongatha SC)
- Campbell, David (Eltham HS)
- Coleman, Sophie (Wesley College Prahran)
- Cozzolino, Alexander (Eltham College Research)
- Duncan, Alexandra (Genazzano FCJ College Kew)
- Farrell, Heather (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Goeman, Emma (Ballarat And Clarendon College)
- Hill, Miranda (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Hodgson, Steven (Haileybury College Keysborough)
- Hogan, Lynton (Haileybury College Keysborough)
- Knell, Alexandra (Geelong GS Corio)
- Krasovskis, Michael (Balwyn HS North Balwyn)
- Leonard, Jade (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Martin, Andrew (Melbourne GS South Yarra)
- Odoherty, Kent (St Kevins College Toorak)
- Pearman, Drew (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Riebl, Felix (Scotch College Hawthorn)
- Stojanov, Petar (Macleod College)